Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Bitka Za Stare Dane


Messi™
 Share

Koga će preuzeti mladi Šegec?  

4 members have voted

  1. 1. Koga će preuzeti mladi Šegec?

    • West Ham
      2
    • Chelsea
      1
    • Tottenham
      1
    • Fulham
      0
    • Arsenal
      0


Recommended Posts

Zamolio bih člana Dino151 da ne obriše ovo, te da ostavi i poprati kao i svi članovi ovog foruma moju posljednju i najbolju priču na ovom FM serijalu.Hvala.

 

 

Da, to sam opet ja. Nije greška, odlučio sam se prihvatiti posla i odigrati odnosno napisati svoju posljednju avanturu pred novi Football Manager 2013. Iako mi se čini kako sam dosta dobar u pisanju storya,mislim da ćete uživati u ovome storyu te da ćete mi podariti neke dobre, a nekada i neke loše komentare i da će ova prića uistinu potrajati. "Ovaj" naslov sam odabrao iz razloga što će željeni klub biti upravo klub koji je prije par godina harao državnim prvenstvom i prije svega Ligom Prvaka najelitnijeg europskog natjecanja.

 

 

 

 

 

_____________________________________________________________________________________________________

 

 

 

Gdje smo stali? Stali smo na mjestu gdje će se odvijati ova moja prića. Imao sam život ja, s puno dobrih prilika ali loših odluka. Sigurno se pitate. Čemu ovoliki uvod? Imam visoka očekivanja, što reći… Ovo će i meni biti jedna dodatna motivacija jer me zanima praćenje tj. pisanje o i igranje samog savea istovremeno, a uz sve to, novi FM nisam još ni zaigrao – demo nisam ni skidao... Nadam se da ćete uživati u čitanju koliko ja u igranju i pisanju. Polako se budim, prestaje jedan divan san, oblačim e na brzinu da odjurim s dečkima van na nogomet. Tata ljutito stane na vrata i kaže: "Sine, nemožeš van, nedjelja je dragi sine ideš s nama u restoran". Bio sam uplašen, začuđen te se pitao: "Čemu sad ovo". Nikada prije nismo išli u restoran na ručak ili večeru. Stvarno sam bio iznenađen. Iako imam 27 godina još uvijek živim s roditeljima dok ne nađem srodnu dušu. Sjeli smo u auto i polako krenuli prema restoranu. Kada smo tamo došli sve je bilo puno. Otac i Majka rekli su: "Sine, uđi prvi". Dobro, razmislio sam i ušao sam, i odjednom mi je počelo pljeskati 250 ljudi. Bio sam šokiran, izvan sebe nisam znao stvarno što se događa. Pogledao sam u roditelje a oni su mi se samo tako slatko nasmijali da nisam mogao ni upitati ih ništa. Jedan po jedan gost u restoranu svi su mi došli čestitati, ali ja neznam o čemu se radi i dalje, nego neprekidno govorio "Hvala,Hvala,Hvala,Hvala,Hvala". Večera je završila, otišli smo kući nisam htio s roditeljima ni porazgovarati, bio sam izvan sebe i neznajući čemu sve ono. Lego sam u krevet, i lagano zaspao.Ovo je bio čudan dan za mene.

 

 

 

 

http://i1160.photobucket.com/albums/q485/barcafan19955/argante_cijela1.jpg

 

 

 

 

Probudio sam se jutros,kada mi mobitel zazvoni s čudnim brojem i začuje se glas: "Hej šećeru,kad se vidimo"?. Malo razmišljam i odgovorim kad ti paše. Dogovorimo se mi za većeru, i nakon nekog vremena shvatim tko je to bio. Jućer me na većeri gledala neka mala, bomba od cure. Bila je tako lijepa i slatka da smo cijelu većer gledali samo jedno drugo, više nego jeli hranu. Pokazala mi je prstom da kao odemo prošetati, a ja sam kimnuo glavom kao da može. Izašli van i odmah prešli na ono najbitnije, te se nakon par minuta odmah vratili unutra s time da sam joj dao broj telefona. Vratili smo se ubrzo kako roditelji nebi posumnjali, te je sve bilo kako treba. Izašli smo drugi dan na većeru, i bila je tako savršena da su mi skoro sline curile. Malo šale nikada nebi škodilo,ali eto. Nakon provedene lijepe većeri otpratim je kući i vratim se doma. Roditelji su se brinuli svakako,ali ja sam im rekao da ću ići s prijateljima van. Nisu se ljutili,pričao sam im malo kako je bilo(s "frendovima"), i otišo sam spavat. Nakon nekoliko izlazaka s mladom damom odlučili smo se na vezu. Naravno nikome još nismo to išli pričat,tračat ili nešto, nego smo ostavili za sebe da naše stvari još malo ostanu privatnije.

 

 

 

 

 

To be continue....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dino neće lokati ni brisati temu.Ukoliko priča ne bude ažurirana duže vreme,JA ću je,kako ovu priču,tako i ostale priče lokati.Pravila za karijere i priče pročitajte i sve je tu jasno.

 

P.S.

 

Jel ovo tvoja priča Pepsi ili..?Kao da sam je negde pre čitao.

Pitam,čisto informativno.

Link to comment
Share on other sites

Probudio sam se rano.Imao sam noćne more.Sanjao sam da su mi roditelji poginuli,ali naravno to je samo san. Sišao sam u dnevni boravak i na stolu našao ceduljicu na kojoj su mi roditelji ostavili poruku! " Sine,čuvaj nam se,otišli smo na put u Englesku,vratit čemo se za 2 dana. Volimo te.Tvoji tata i mama.". Oči su mi bile u lokvi suza. Nakon što sam sanjao da su mi poginuli roditelji, odmah sam otišao po telefon i nazvao ih da vidim jesu li dobro. Mama se javila i rekla je: "Sine dobro smo,nemoj brinuti za nas,čuvaj nam se. Nećemo dugo prićati da puno ne potrošimo.Volim te!". Bile su to kratke riječi majke Snježane koja se također rasplakala preko telefona jer joj nedostaje svoj sin. Oni su otišli tamo zbog nekog posla.Nisam znao o čemu se radi,ali napisala je samo da su otišli zbog posla kako bi meni bilo bolje. Naravno, nikome nije lijepo kada mu roditelja nema kod kuće,ali još manje kada sanjaš prethodne noći da si izgubio roditelje. Nema veze,spremam se na trening i odlazim. Nisam išao trenirati,nego samo priopćiti treneru kako nemam hrabrosti trenirati jer su mi roditelji u Engleskoj,a on je bez imalo razmišljanja rekao da nema problema i dopustio mi da odem kući ova 2-3 dana dok se ne vrate. Trener je jako pošten,uvijek me oslobodi nečeg važnog kada ga lijepo zamolim, i stvarno nemamo nikakvih problema u klubu. Noć je pala, kraj prvog dana se bliži a roditelji mi se ne javljaju. Zvao sam ih nekoliko puta, ali samo uzalud. Počeo me hvatati strah da se neće onaj san stvarno ostvariti. Rekao sam samom sebi, nema šanse. Moj tata je profesionalni vozač i nikada nije imao nikakvih problema. Nesreće se stalno događaju,ali moji roditelji su uvijek pažljivi i nikada nije bilo problema s njima. Dođem s treninga, i lagano odem malo prosurfati po internetu i naiđem na strašnu vijest.

 

 

 

http://i1160.photobucket.com/albums/q485/barcafan19955/ScreenShot006-1.jpg

http://i1160.photobucket.com/albums/q485/barcafan19955/prometna_strukovec_andrej_svogre_cropix.jpg

 

 

 

TEŠKA prometna nesreća dogodila se sinoć na autocesti Zagreb-Rijeka. U subotu oko 21 sat u automobilskoj nesreći preminuo je 20-godišnji mladić, te dvoje odraslih ljudi, točnije jedan muškarac i jedna žena..Prema neslužbenim informacijama saznajemo da su poginuli otac Stjepan i Majka Snježana poznatog Hrvatskog nogometnog igrača Hrvoja Šegeca. Zbog neprilagođene brzine mladić je izgubio nadzor nad vozilom(njemačkih registarskih oznaka) marke Alfa Romeo i u zavoju je prešao u suprotni trak gdje se sudario s drugim automobilom hrvatskih registarskih oznaka,odnosno pokojnim roditeljima mladog Šegeca. Nažalost, svi troje ljudi je poginulo, ali mladić je uspio čak izdržati do bolnice dok su nesretni roditelji mladog nogometaša na mjestu poginuli.

 

 

 

 

http://i1160.photobucket.com/albums/q485/barcafan19955/sad-man11.jpg

 

 

 

 

Otišao sam k susjedi,sjeo na kauč i kreuo u plač.Nisam mogao doći sebi.Pitala me što mi je,a ja sam u tuzi i boli pomno mucao da ode na internet i pročita što se desilo.Najgore mi je bilo kada sam taj događaj sanjao,ali to je druga priča. To je san to se ne događa,ali onda kada netražite da vam se snovi ispune oni vam se iznenada ispune,a da vi to ni ne želite. Otišao sam doma,zaključao kuću i došao prespavati kod susjede. Bilo mi je teško,cijelu noć oka nisam sklopio. Želio sam ih samo što prije vidjet, ali to mi se nažalost moglo desiti samo na sprovodu. Možda znate onaj osjećaj kada vam roditelji ili rodbina ode na put, i zovete ih svakih 10 minuta da se pitate gdje su,kada će doći?.Eto, to se meni nažalost nije dogodilo. Nisam dolazio sebi više od tjedan dana, nemogu zamisliti da ih više nema,to je sasvim drugi osječaj kada su tu,ali samo u srcu.Nadam se da ću se uspjeti primiriti kroz par dana, i krenuti u svoj samostalni život u kojem su mi oni bili ti koji su mi dali sve što mi je potrebno i za to im veliko Hvala.

 

 

 

 

 

To be continue...

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Nekoliko dana nakon tragične pogibije moje obitelji,uslijedio je jedan telefonski poziv iz Engleske. Naime, roditelji su poručili na posljednjem pismu da su otišli u Englesku obaviti nešto kako bi meni bilo bolje. Slutio sam da je poziv vjerojatno za mene pa sam se javio. Odmah su mi objasnili što se događa, te me zamolili da dođem jedan dan u Englesku na razgovor. Oduvijek sam htio postati trener nekog engleskog kluba. Otac mi je bio veliki nogometni trener vodivši čak neke prvoklasne klubove kao Dinamo,Belupo... Nisam se mogao smiriti nakon smrti roditelja, te mi je sve to bilo ipak malo prebrzo. Nakon smrti roditelja,svađa na poslu koštala me tako reći "života". Dobio sam otkaz nakon što sam se posvađao sa šefom, a ljudi koji su pričali s mojim pokojnim roditeljima u Engleskoj odlučili su me pozvati u Englesku kako bi provjerili jesam li spreman voditi posao. Preko telefona su mi rekli da je riječ o nogometu, mojoj sporednoj stvari u životu. Bio sam oduševljen,ali nikako presretan što ću nakon 22 godine morati odseliti u Englesku ako ovaj posao uspije. Nogomet je moj život,odrastao sam s njime,te bi bilo jako lijepo kada bi postao neki nogometni trener barem u amaterskom klubu. San mi je poljubiti pokal najelitnijeg klupskog natjecanja Lige Prvaka.Još se nezna o kojem se klubu radi,ali sve će se znati kroz nekoliko sati kada otputujem u Englesku.

 

 

http://i1160.photobucket.com/albums/q485/barcafan19955/nf.jpg

 

 

Došao sam u Englesku. S koferom me je dočekao jedan čovjek po imenu Michael. Odveo me je u jedan restoran na ručak gdje smo porazgovarali o svemu,mojoj situaciji kod kuće i o tome kakav sam sa poslom trenera. Rekao mi je kako mnogi klubovi u drugoj engleskoj ligi traže trenera,a da bi baš ja mogao biti jedan od tih. Druga liga kažeš? Uh to bi bilo malo preteško za mene,ja sam mislio da ću u nekom amaterskom klubu biti trener ali ovako. Neznam. Morat ću razmisliti, pa vam javiti kroz par dana. Pripreme još nisu ni počele,ali bilo bi bolje da mi javite kroz 2-3 dana. Nejde se u Englesku stalno, barem ne za sada. Nakon ručka, provozao sam se malo kako bih razgledao par gradova u Engleskoj,a odlučio sam otići i do velikog Old Trafforda, da vidim iz svoje blizine kako to izgleda. Nakon obilaska nogometnih terena,lijepih znamenitosti,kultura odlučio sam se vratiti kući. Bilo je to u 23:40 kada sam došao kući javnim prijevozom. Noć je bila duga,a ja umoran od hodanja lego u krevet i otišao se odmorit. Još jedno jutro bez roditelja meni je svanulo. Otišao sam kod susjede malo porazgovarat s njom, te vidjeti šta ona misli o tom svemu. Ona me je najviše podržala kada mi je bilo najgore,jedina koja se pobrinula za mene. Zazvonio sam na vrata,a ona je lijepo došla i pristojno me zamolila da uđem. Kada sam je upitao što ona misli o Engleskoj i tom poslu tamo, odgovorila mi je: "Posao je posao,učini ono što zapravo voliš,što zapravo želiš budi svoj i radi po svome". Poslušao sam je, otišao sam kući nazvao engleskog menadžera i javio mu kako sam zainteresiran a on mi je rekao kako je sretan zbog moje odluke. Nabrojio mi je i par klubova koji su ostali bez trenera u narednoj sezoni, a to su: Bolton,Blackburn,Wolves,Watford,Nottingham Forest,Crystal Palace i Fulham. Fulham je jedna od najboljih opcija,a natječe se u premierligi već par sezona a nema nijedan trofej,zanimljivo je to da se nalazi u prvoj ligi, te da će to biti veliki izazov za mene ako bi preuzeo klupu Fulhama, te kao trener na klupi sjediti na velikim stadionima gdje igraju City,Chelsea,Arsenal,Liverpool i ostali giganti. Nakon razgovora sa menadžerom najeo sam se i otišao malo odmoriti do poslijepodneva.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Došao je napokon i taj dan. Dobio sam poziv za Englesku. Otputovao sam lagano na aerodrom i otputovao u Englesku. Na dočeku su me tamo dočekali vodič i menadžer Michael. Iako mi se Nottingham Forest čini kao klub koji je harao Europom i premiershipom u prošlosti, a sada se natječe se u 2.engleskoj ligi. Fulham je ekipa koja se može boriti za vrh kroz nekoliko sezona i to mi savjetuje čak i moj menadžer. Jako sam sretan zbog ponovnog dolaska u Englesku. Danas sam odlučio, potpisati ću definitivno ugovor samo još nije sigurno s kojim klubom. Za sada se najviše priča o Fulhamu,Boltonu i Birminghamu ali još nije ništa službeno. Velika mi je čast što ću potpisati za tako velike klubove.U svojoj karijeri nisam baš vodio neke profesionalne klubove, iz prve lige vodio sam jedino Vinkovačku Cibaliju i Varaždinski NK Varaždin. Bilo je stvarno lijepo raditi s tim dečkima,nadam se da će me se sjetiti nekad i zaželjeti sreću u novom,velikom,i odličnom izazovu u engleskom Championshipu. Nepoznati bivši trener hrvatskih klubova bit će u početku jako nepoznati trener u Engleskom premiershipu,ali sve će se u svoje vrijeme.

 

 

 

 

Šegec prevaren u Londonu!

 

 

 

http://i1160.photobucket.com/albums/q485/barcafan19955/ScreenShot001-17.jpg

 

 

Hrvoje Šegec,mladić koji je ostao bez roditelja prije nekoliko mjeseci stigao je u Englesku kako bi se zaposlio kao nogometni trener i preselio u Englesku.Njegov menadžer Michael bio je u toku sa svim klubovima do sada koji traže trenera,a najbolji posao čini se dobio je baš ovaj mladi trener. Prvi puta ovaj trener vodit če neku mega momčad(iz europske lige), a tu je čast trebao imati trener iz Hrvatske Hrvoje Šegec. Međutim,tu je bilo problema oko potpisivanja. Naime čelnici Fulhama htjeli su Šegecu dati najmanju plaću pošto nikada nisu niti čuli za njega,ni ništa.Šegec je naravno to odbio, jer kako kaže čast je voditi klub iz najbolje lige na svijetu,ali za takve smiješne novce neželim uopće razgovarat. Tužan je Šegec bio što uprava Fulhama nije ponudila veći iznos, nego mu je ponudila "uzmi ili ostavi". Šegec je spuštene glave odbio tu ponudu, i krenuo lagano sa svojim menadžerom u nastavak svoje avanture u engleskoj i pronalaska novog kluba koji će nadajmo se biti uspješan...

 

 

 

 

 

 

 

To be continue...

 

 

 

 

EDIT:400.post :)

Edited by pepsi10
Link to comment
Share on other sites

Šegec slučajno u Nottinghamu!!

 

 

 

 

http://i1160.photobucket.com/albums/q485/barcafan19955/ScreenShot001-18.jpg

 

 

Hrvoje Šegec,donedavni mladić bez posla upravo je dobio posao iz snova. Dobio je posao na mjesto trenera nogometnog kluba iz Nottinghama. Klub je dva puta osvajao Ligu Prvaka,te jednom Premiership.Sada se nalazi u 2.Engleskoj ligi, a klub su kupili bogati Šeici prije par mjeseci. Šegec je jako sretan po dolasku u ovaj klub, a nije bilo nikakvih problema oko potpisivanja ugovora. Šegec je najavio velike stvari za ovaj klub bivše prošlosti, a izrazio je veliku želju za povratkom u premiership ovoga puta sa Nottinghamom. Šegec je odlučio da če pripreme započeti u petak, odnosno za par dana, te da će u srijedu biti predstavljen igračima i navijačima ovog nekadašnjeg slavnog kluba. Najavio je i sastanak za neka pojačanja koja još par dana neće izaći u javnost,ali rekao je kako će za novu sezonu biti dobro pripremljen i da će odraditi sezonu najbolje što je moguće. U sezoni će se odigrati 48 ligaških utakmica+ kupovi i tako to, te će biti termina da će se igrati 2-3 utakmice tjedno,ali rekao je Šegec da će igrače pripremiti na mnogobrojna dogoađanja u ovoj sezoni i da da mu je želja ove sezone da s ponosom na kraju zadnje utakmice proslavi s igračima i navijačima ulazak u najveću i najjaču nogometnu ligu na svijetu a to je Engleski Premiership.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pomlađeni Nottingham u borbi za Premiership!!!

 

 

 

http://i1160.photobucket.com/albums/q485/barcafan19955/segec.jpg

 

 

 

 

Novi trener Hrvoje Šegec u svojoj prvoj velikoj trenerskoj karijeri započeo je Englesku avanturu u drugoj ligi i to preuzevši klub koji je 2 puta osvojio Ligu Prvaka i obećao upravi da će se klub vratiti tamo gdje je i stao. Najavio je i dolazak nekih mladih igrača,ali o tome malo kasnije. Na treningu se i odazvao velik broj igrača koje će Šegec izabrati za natjecanje u ovoj sezoni. Dogovorene su i prijateljske(pripremne) utakmice u kojima će Šegec vidjeti tko može koliko dati na terenu, te tko je uistinu spreman na lavovsku bitku za ulazak u Premiership. U klub je stigao bogati Šeik koji će za ovosezonska pojačanja izdvojiti 36 milijuna, što bi trebalo biti dovoljno za ovu drugu ligu u kojoj Forest želi uzeti vrh ljestvice i tako se plasirati u Premiership. Prijateljske utakmice zakazane su već odavno, pa će tako novi Nottingham istrčati protiv Swansea,Morecambea,AFC Wimbledona,Stockporta i Livingstona. To su solidne prijateljske utakmice koje su zakazane zbog ravnopravnog odnosa na terenu i u ligi. Mnogi niželigaši i jedan premierligaš(Swansea) koja je dovela ovo ljeta hrpu sjajnih igrača,ali Šegec je najavio veliku borbu za naslov pa je tako sigurno da će i on potrošiti koji milijun kako bi pokrpao mjesta u prvih 11 koja će mu nadajmo se donijeti naslov prvaka.

Link to comment
Share on other sites

Pratim pepsi, al džabe je kad ostale zanima ko kvantna fizika...žale se kako niko ne piše nišš, i kad pišeš nikog ne zanima, ako ne vodiš neke "velike" klubiće...

Edited by THE Exorcism™
Link to comment
Share on other sites

Totalno izgubim inspiraciju i volju kad napišem dugometražni report,ili bilo kakav report i nitko ni ne komentira ni ništa(osim tebe).Ovdje su večinom karijere i storyi pisani sa Partizanom i Zvezdom(koji su totalno isfurani) s kojima mi se totalno neda pisat a i to definitivno sada nebi više nitko pratio zato što su totalno isfurani karijere i priće s partizanom i zvezdom.

Link to comment
Share on other sites

Vidjeo si da sam i ja pisao. Stvarno želim i imam volju pisati, ali kad vidim da niko ni da "Č" napiše onda ne znam zašto uopšte postoje ovakve teme.Lako je uzeti neki bogatiji klubi ostvariti rezultate..uzmi neki manji ili kao ti iz nižih liga..btw jesi vidjeo dokle sam dogurao s gradinom u ligi evrope :D

Link to comment
Share on other sites

da :D,svakačast..eto zbog toga nestane inspiracije i volje za pisanjem.i onda se bune što uvijek otvorimo karijeru i nikad ne napišemo barem 2-3 sezone. kako da pišemo ako oni se ne potrude napisati svaka čast,ili nekada netko zatraziti neki SS.

Link to comment
Share on other sites

Evo sad jedan primjer,kako da te pratimo?.. neki dan si rezultate okačio u kako vam ide,znači tehnički znamo što će biti,svaku priču pišeš na isti kalup,ne odigraš više od priprema,a kažeš da imaš volje,iskoristi tu volju za pomoć u opisivanju neki tekstova,ili sam smisli neki tutorijal koji fali i tako ćeš pomoći i sebi i drugima,vidiš i sam da tvoje priče ne idu,i još jedan stvar,da ti nije palo napamet da napraviš novi profil ovdje i opet kreneš pisati priču kao na drugom forumu.

Link to comment
Share on other sites

http://i1160.photobucket.com/albums/q485/barcafan19955/ss.jpg

 

 

 

Hrvoje Šegec: Ovo više nije normalno,oče li konačno doči kraj?

 

 

 

Bivši svjetski klub,današnji drugoligaš Nottingham Forest otpustio je dosadašnjeg trenera Hrvoja Šegeca. Iako je imao naporan život,te mu se život raspao kada su mu roditelji poginuli u prometnoj nesreći sve je krenulo ka dnu. Iako je odigrao nekoliko prijateljskih utakmica sa Nottinghamom uprava tog kluba nije bila zadovoljna dosadašnjim radom mladog trenera te ga je otpustila. Zanimljivo je to da Šegec nije ni doznao da je dobio otkaz nego je pročitao u jutarnjim novinama gdje je pisalo kako se Nottingham zahvalio mladom treneru za svoju suradnju. Šegec vidno uznemiren,ljutit odlazi kući gdje ga očekuje s vrata odmah jedan poziv na mobilni telefon. Uznemiren i tužan nezna što če sa sobom dobiva poziv iz Engleske. Naime Šegeca je nazvala uprava jednog Engleskog velikana. Zamolili su ga da dođe u Englesku, a on im je odgovorio: "Upravo sam došao iz Engleske,što je sad, hoče li ovome doći kraj"?...Jako tužno za takvog čovjeka, koji je svoju prekretnicu u nadanju našao na klupi jednog nogometnog velikana kao što je Nottingham. Jako je zanimljivo da Nottingham Forest još nije našao novog trenera,a još bolje da nije ni naveo razlog/e raskidanja ugovora sa Šegecom.

 

 

 

http://i1160.photobucket.com/albums/q485/barcafan19955/602.pnghttp://i1160.photobucket.com/albums/q485/barcafan19955/630.pnghttp://i1160.photobucket.com/albums/q485/barcafan19955/728.pnghttp://i1160.photobucket.com/albums/q485/barcafan19955/735.png

 

 

 

Sljedeče jutro,budim se prestaje jedan divan san. Nažalost zakasnio sam na prvi avion za London,ali stigao na drugi. Oblačim se brzo.operem zube i put pod noge. Napomenimo kako u Engleskoj ima 3 kluba iz prve lige u Londonu. To su dakako Chelsea,Fulham i Arsenal ako se ne varam,možda ima još koji? Međutim nije bitno. Bilo bi sjajno da preuzmem jedan od tih velikana. Špekulira se kako bi Di Matteo mogao napustit klupu Chelseja nakon osvajanja FA kupa i Lige Prvaka. Taj čovjek definitivno je promjenio stil i igru Chelseja nakon Villas-Boas. Veliki prijatelj Roberta Mancinija Hrvoje Šegec mogao bi slučajno postati suparnik na drugoj strani klupe. Sve u svoje vrijeme. Šegec pomalo smiren,dolazi ponovno u Englesku na Londonski aerodrom gdje ga dočekuje vlasnik Chelseja Roman Abramović. Pričali smo dakako o preuzimanju klupe Chelseja, inače to bi bio veliki izazov za mene. Naravno pripreme su već počele te su odigrane samo dvije utakmice,ali ako dođem na klupu Chelseja vjerujem da ću stići pripremiti ekipu na obranu naslova Lige Prvaka, i pohoda na veliku titulu Engleskog prvaka. Nakon nekog vremena,kupim novine i pročitam kako je Forest "ostavio" Šegeca na dnu zbog toga što se bore za prvo mjesto u drugoj ligi,te smatraju kako Šegec nije toliko iskusan trener koji bi im to mogao ostvariti. Bio sam utučen,obečao sam im da ću ih vratiti tamo gdje pripadaju. Međutim to im nije bilo dosta,i oni su pošli za tom odlukom a meni ostaje da večeras uzmem stvari i vratim se tamo gdje pripadam u rodni Zagreb,ako se međutim nešto ne dogodi u Engleskom premiershipu.

 


 

 

 

Komentirajte,pratite,kritkujte....

Edited by pepsi10
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |