Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Prijava za Urednika


Ling^2
 Share

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

http://i.imgur.com/8pq6l.png

 

Traže se urednici na idućim pozicijama:

 

Timski rad

Mini natjecanja

Podforum "FM kvizovi"

 

Prijaviti se može tko hoće, (urednici i moderatori ako žele preuzeti nek se jave u svoje teme)

 

 

Pod hitno novi urednik nam treba za Mini natjecanja/takmičenja.

Link to comment
Share on other sites

Za koji dio foruma se prijavljujete:Mini takmicenja

Koliko vremena imate dnevno:Zavisi od kolicine posla u Supp. timu, recimo najmanje sat dnevno

Vaš MSN/Skype/Facebook profil:[email protected]

Koliko ste strucni za ovaj dio foruma ( napisati preporuke) ? Brzo pregledam sejvove, i znam kako to da uradim

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

http://i.imgur.com/8pq6l.png

 

Traže se urednici na idućim pozicijama:

Taktički kutak ( taktika mjeseca)

Poželjno solidno taktičko znanje, vremena i volje,ništa više

 

 

Dodano još dva mjesta:

 

Urednik za FM izazove:

 

Što je vaš zadatak?

 

U dogovoru sa mnom smisliti odgovarajuće izazove i zadatke za one koji nemaju ideje sa kime igrati, ovo se kosi sa opisima klubova.

 

I LLM kutak

 

Vaš zadatak je osmisliti neke nove ideje kako da taj kutak bude bolji nego danas.

 

Mogu se prijaviti i sadašnji zeleni, žuti, članovi timova, ali i ostali članovi.

 

Odlučiti ću tko je dobio "posao", i ovdje to napisati.

Link to comment
Share on other sites

Za koji dio foruma se prijavljujete: Takticki kutak

Koliko vremena imate dnevno: puno, i previse :)

Vaš MSN/Skype/Facebook profil: http://www.facebook.com/strbad

Koliko ste strrucni za ovaj dio foruma ( napisati preporuke) ? Imam dosta taktičkog znanja (bio u tactic timu), vremena imam, a takoder i zelje za radom

Link to comment
Share on other sites

Ne želim da se prijavim.. želeo bih da nekome na pm prosledim neke moje ideje za ova dva dela foruma, LLM i taktički deo foruma ako je to to (taktički kutak).. pa vi odlučite da li prihvatate sugestije ili ne.. :D

 

Elem, kada su u pitanju taktike mogu dosta da pomognem u nekim stvarima pa ako vam nešto i treba oko toga cimajte me na PM.. ;) A što se tiče LLM jako je slab taj deo foruma ovde.. definitivno se mora nešto uraditi da bude što aktivniji.. ne igram ja baš llm ali ga izuzetno poštujem i voleo bih da i ovde zaživi..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

http://i.imgur.com/8pq6l.png

 

Traže se urednici na idućim pozicijama:

LLM BALKAN

 

Što je vaš posao?

 

Organizirati "Rangers dio", znači biti će otvoren poseban dio gdje će naši članovi moći igrati sa ovim velikim Škotskim velikanom.

 

Drugi vaš posao je promicati LLM i pokazati da ovaj dio je najzanimljivi dio same igre.

 

Vaš posao će također biti i predlaganje LLM klubova, za igranje, te još par poslova, o kojima će te biti obavješteni.

 

Čekam prijave...

Link to comment
Share on other sites

Da i nisam zaboravio kad si mi vređao porodicu i ako je bilo pre nekoliko godina..

 

Ima Sloba važnijih stvari nego da se raspravlja sa tobom. :) Ja sam samo predložio Tjeri Anri-a. Ozbiljan je član, dugo je na forumu, pravi fan ove igre.. :)

Edited by SlobaGrobar™
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |