Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Trebam Osoblje


Sale92
 Share

Recommended Posts

Pa postavi tamo u search staff za JA,JP i Working with younguster ocene od 15 do 20.

Uspeo sam naci par njih, ali kontam da neko od vas zna odlicne trnere mladjih kategorija... Evo da tebe pitam, da li ti koristis posebne treninge za mladje kategorije ili...

Link to comment
Share on other sites

Treba mi asistent za zvezdu. Nije toliko bitno da bude dobar trener (da ima dosta zvezdica), bitnije je da bude dobar asistent.

Voleo bih da bude neki domaćeg kova radije nego stranac. :) Treba mi sšto je pre moguće, jer mi sadašnjem asistentu ističe ugovor za meseca dana a neću sa njim da produžim jer tražim boljeg.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Withbread, Luis Martins i Albino Pillon nema ih u bazi, a Italo Galbiati nije zainteresovan. Za asistenta sam doveo Wlfgang-a Funkel-a, sad mi treba neki scout, zavrsio sam prvu sezonu sa Partizanom.

Link to comment
Share on other sites

Trazio sam tako. Nasao sam jednog, valjda se zove Legat, tako nesto. Hoce da prica, zainteresovan je i prihvati ponudu a posle mi ovamo u poruke kaze da je odbio. Nije mi uprava otkazala nego on odbio, a ostali koji sam nasao ili nisu zainteresovani ili im je manji JPP od JPA i obrnuto.

Link to comment
Share on other sites

Trazio sam tako. Nasao sam jednog, valjda se zove Legat, tako nesto. Hoce da prica, zainteresovan je i prihvati ponudu a posle mi ovamo u poruke kaze da je odbio. Nije mi uprava otkazala nego on odbio, a ostali koji sam nasao ili nisu zainteresovani ili im je manji JPP od JPA i obrnuto.

 

Probaj smanjit,stavi na 14,13 i vidi,ili jedno na 13 drugo na 14 i tako... ili vidi ovdje http://www.fm-balkan.com/index.php?topic=8145.0

Link to comment
Share on other sites

E da vam otkrijem jednu tajnu sto se tice regena ( newgena).

Ako zelite da oni dolaze iz vase skole, a da budu kvalitetni, ganjajte da youth coach bude iz iste drzave odakle je vas klub.

Najvaznije za youth coacha je da ima 'working with youngsters' preko 15, te 'determination, motivation, level of discipline' oko 15 i jedan od tehnickih atributa ( Attacking, defense, technique, tactical coaching) oko 15.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |